Купити медикаменти в інтернет магазині аптек DS | Відгуки, ціни, інструкції, фото в Україні
Пошук та резервування ліків

Аптечна довідка

цілодобово
Львів Актуальні ціни та товари Змінити місто
  • Львів 60 аптек
  • Ужгород 13 аптек
  • Хмельницький 11 аптек
  • Мукачево 6 аптек Закарпатська область
  • Чернівці 6 аптек Чернівецька обл.
  • Бережани 1 аптека Львівська обл.
  • Болехів 1 аптека Івано-Франківська обл.
  • Борислав 1 аптека Львівська обл.
  • Великий Березний 1 аптека Закарпатська область
  • Винники 1 аптека Львівська обл.
  • Виноградів 3 аптеки Закарпатська область
  • Володимир-Волинський 1 аптека Волинська обл.
  • Дрогобич 1 аптека Львівська обл.
  • Івано-Франківськ 3 аптеки
  • Київ 1 аптека
  • Ківерці 1 аптека Волинська обл.
  • Коломия 4 аптеки Івано-Франківська обл.
  • Косів 1 аптека Івано-Франківська обл.
  • Луцьк 2 аптеки
  • Львів 60 аптек
  • Миколаїв 2 аптеки Львівська обл.
  • Моршин 1 аптека Львівська обл.
  • Мукачево 6 аптек Закарпатська область
  • Перечин 1 аптека Закарпатська область
  • Пустомити 1 аптека Львівська обл.
  • Рахів 1 аптека Закарпатська область
  • Рівне 4 аптеки
  • Рудно 1 аптека Львівська обл.
  • Самбір 1 аптека Львівська обл.
  • Свалява 1 аптека Закарпатська область
  • Старий Самбір 1 аптека Львівська обл.
  • Старокостянтинів 1 аптека Хмельницька обл.
  • Сторожинець 1 аптека Чернівецька обл.
  • Стрий 2 аптеки Львівська обл.
  • Судова Вишня 1 аптека Львівська обл.
  • Тернопіль 4 аптеки
  • Ужгород 13 аптек
  • Хмельницький 11 аптек
  • Червоноград 3 аптеки Львівська обл.
  • Чернівці 6 аптек Чернівецька обл.
  • Щирець 1 аптека Львівська обл.

Аптечки медичні

Аптечка, або як прийнято правильно називати, аптечка першої допомоги на сьогоднішній момент є обов'язковим атрибутом в будь-якому автомобілі. Аптечка автомобільна в базовій комплектації продається в кожному автомагазині, супермаркеті або аптеці, і її присутність може врятувати не тільки ваше життя, але і життя будь-якої людини. У разі перевірки, виявлення її відсутності співробітником поліції, спричинить за собою чималий штраф, в порівнянні з її вартістю.

А якщо Ви розраховуєте на тривалу поїздку автомобілем, тоді завчасно продумайте, які ліки і медичні препарати Вам можуть знадобитися, і доукомплектує її.

Склад медичної аптечки

Аптечка автомобільна має офіційний склад, який затверджений міністерством охорони праці України і буває різних типів. Комплектація аптечки першої допомоги залежить від типу транспортного засобу, який експлуатується. Аптечка автомобільна купується багатьма водіями вже готовою і з різними сумками, кейсами і т.д., так це практично, просто, зручно і набагато дешевше, ніж покупка і самостійне укомплектування всіх засобів окремо.

Автомобільна аптечка деякими постачальниками розглядається для різних варіантів, таких як кількість людей в автомобілі, кількість дітей або професійна діяльність пасажирів, і, отже, іноді може відрізнятися. Нерідко, на випадок непередбачуваних ситуацій, водіями возиться запасна автомобільна аптечка, яка має розширений асортимент медичних препаратів та ліків, і може зберігатися в багажнику. Якщо у вас відсутні навички з надання першої допомоги, обов'язково вивчіть їх і в якості підказки покладіть в аптечку довідник по її наданню. Але головне, завжди пам'ятайте, що аптечка першої допомоги має бути присутня у вас в автомобілі, як і бензин в баку.