Інтернет аптека - недорога аптека онлайн | Дешево купити ліки

Наявність товарів уточнюйте за номером 0-800-30-20-60

Пошук ліків та резервування

Зафіксовані ціни

Ви придбаєте ліки та інші товари у аптеці за ціною резервування.

Актуальна інформація

На сайті завжди актуальна інформація щодо залишків товарів та ціни на них.

Без черги в аптеці

Сформоване замовлення ви можете забрати в аптеці поза чергою.

Чому можливе тільки резервування ліків?

В Україні дозволено продавати ліки винятково в аптечних закладах. Виробництво і продаж лікарських засобів належать до виду діяльності, який має високий ступінь ризику та підлягає обов’язковому ліцензуванню, – адже йдеться про здоров’я та навіть життя наших громадян. Це означає, що усі аптечні заклади працюють з дозволу та під пильним наглядом держави.

Єдиний спосіб, у який аптеки можуть використовувати Інтернет, – мати сайт своєї аптеки, де публікувати асортимент ліків, медичних виробів та іншої продукції, що дозволена до продажу в аптеках, та ціни на них. Таким чином, ліки, що перебувають в легальному обігу, є під пильним контролем держави.

Як зарезервувати ліки?

1

Пошук ліків, медичних виробів та іншої продукції через рядок пошуку або у розділах каталогу.

2

Перевірка наявності у аптеках вашого міста та всій мережі D.S. Пошук найнижчої ціни.

3

Резервування ліків на сторінці товару у обраній вами аптеці. Після підтвердження замовлення ми можете його забрати в аптеці.

Інструкція по резервуванню ліків

1. Визначте своє місцезнаходження

Інтернет-магазин з доставкою по Україні

dska.com.ua

Інтернет-магазин «DSka» був відкритий з метою створення усіх умов, які допоможуть Вам залишатися привабливими і здоровими протягом довгих років!

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент чоловічої, жіночої і дитячої косметики, вітамінів, різних медичних товарів, продуктiв для спорту та здорового способу життя.

Пошук ліків та їх онлайн-резервування у мережі аптек «D.S.» реалізовано за принципом інтернет-аптеки. В його основі – найбільший у західному регіоні України онлайн-портал, на якому широко представлені лікарські засоби, вітаміни і біологічно-активні добавки, лікувальна косметика світових брендів, дитяче харчування, засоби гігієни, товари власної торгової марки «Мережа аптек DS» (Private Label) та інша корисна продукція аптечного асортименту. Всі товари ми купуємо безпосередньо у виробників або у офіційних дистриб'юторів, тим самим гарантуємо максимальний контроль якості усіх пропонованих найменувань.

Формат онлайн-замовлення дозволяє легко і швидко зарезервувати все необхідне у обраній аптеці «D.S.». Сайт містить зручний довідник ліків (каталог продукції), тексти офіційних інструкцій МОЗ, має продуману функцію пошуку ліків та інших товарів за їх назвою, відображає наявність ліків та роздрібну ціну у режимі реального часу – у найближчій чи будь-якій іншій аптеці нашої мережі. Зручні фільтри допоможуть підібрати аптеку згідно з вашим місце розташуванням та знайти найнижчу ціну в аптеці у вашому місті. Сайт підкаже і корисну інформацію про кожну аптеку: локацію на картах Google, час роботи.

Окремим маркуванням позначено актуальні знижки, акції та спеціальні цінові пропозиції – так можна зекономити на ліках без шкоди для здоров’я. Власникам Картки клієнта "D.S." під час онлайн-резервування надається знижка та нараховуються бонусні бали – згідно з єдиними правилами програми лояльності «Подяка за довіру». Резервування онлайн фіксує ціну товару, що створює покупцеві додаткову зручність.

Отримати підтримку фармацевта-консультанта можна за номером 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні). Інформація про готовність вашого онлайн-замовлення надійде у sms-сповіщенні, а забрати пакет з уже зібраним замовленням з обраної аптеки "D.S." можна через 15 хв. Замовлення дійсне упродовж 2 днів – до кінця наступного після здійснення резервування робочого дня обраної аптеки. Зверніть увагу, що потрібно мати дійсний рецепт лікаря – у випадках, якщо Ваше онлайн-замовлення містило ліки, які згідно чинного законодавства відпускаються за рецептом.

Переконайтеся самі, що інтернет аптека DS має безліч переваг. Не варто шукати дешеві ліки сумнівної якості в так званих аптеках-дискаунтерах, адже на нашому сайті пошук ліків за оптимальними цінами виконується набагато швидше, а вся продукція має належні сертифікати і є оригінальною. А щоб мати можливість пошуку чи резервування онлайн з будь-якого мобільного пристрою та місця, де є інтернет, – завантажте наш мобільний додаток. Завдяки цьому процес замовлення ліків по інтернету стане для Вас максимально зручним та комфортним.

Наша команда робить все, щоб змінювати Ваше життя на користь здоров’я! Якщо ліки – то D.S.!